Kramatorsk Post - незалежне видання про життя Краматорська

Для тих, хто цікавиться життям міста та його розвитком, ми створюємо якісний, цікавий і доступний інформаційний продукт, який розповідає, що відбувається в місті, чому саме так, та як ми всі можемо на це впливати.
Ви можете познайомитись з нами ближче
або
перейти одразу до опису рекламних форматів і цін
УПЕРЕД
Ми - про життя у місті Краматорськ

Про подїї

Ми намагаємось не просто написати про те, що відбувається, але й розібратись та дати відповіді на питання "чому?" та "як?".
Про владу

Хто і як керує нашим містом, як вони витрачають наші гроші, які рішення вони приймають, та як це впливає на життя міста.
Про людей

Більше за все ми любимо писати про людей. Про тих, кому потрібна допомога та про тих, хто сам допомагає іншим. Зворушливі історії з життя та історії успіху. Про тих, хто генерує зміни і надихає інших, та про тих, хто просто гарно робить свою справу. Бо кожен з нас просто живе своїм життям, але всі разом ми творимо історію цього міста.
Не нудно

Також ми пишемо про розваги та відпочинок, товари та послуги, і робимо ще багато цікавого і корисного контенту на різних платформах - на сайті та в соцмережах, який ви можете читати, дивитись, слухати в будь-який зручний час.
Статті та проєкти, якими ми пишаємось
Звичайно ж, їх набагато більше. Тут лише кілька, що дозволяють скласти уяву про наш контент
Хто нас читає
Наша аудиторія - це переважно мешканці Краматорська, з активною життєвою позицією. Їм не байдуже, що відбувається навколо, вони мають власну думку та цікавляться тим, як можна змінювати життя в місті на краще.
загальна аудиторія
  • 70 тис. користувачів на місяць
  • до 180 тис. переглядів сторінок на місяць
  • близько 80 тис. взаємодій на місяць (реакці, коментарі, поширення) з постами на нашій сторінці в Facebook (органічне охоплення без урахування платного трафіку)
географічний розподіл

70 % - мешканці території Краматорської об'єднаної громади

8 % - з інших міст Донецької області

15 % - мешканці Києва

7 % - з інших міст України та світу

структура трафіку
52 % - органічний (з пошуковиків)
32 % - social (переходи з соцмереж)
11 % - direct (прямі заходи з браузера)
5% - referal (з посилань на сторонніх ресурсах)
пристрої

18 % - заходять до нас з комп'ютерв і ноутбуків

80 % - читають нас у смартфонах

2 % - відвідують нас з планшетів

гендерний та віковий розподіл аудиторії
8 % аудиторії сайту - до 24 років
23 % - 25-34 роки
31 % - 35-44 роки
17 % - 45-54 роки
14 % - 55-64 роки
7 % - 65+ років

35 % - чоловіки
65 % - жінки
статки/платоспроможність *
28 % аудиторії вважають свої статки вище середнього ("я отримую гарну зарплату, можу трохи заощаджувати та витрачати на відпочинок і якісний шопінг")
32 % - оцінюють свої доходи як середні
23 % - вважають свої доходи задовільними (отримую невеликі але стабільні доходи)
17 % - своє матеріальне становище вважають незадовільним
* - за результатами анкетування наявної аудиторії сайту у жовтні 2020 року.

Яку рекламу ми робимо

Ми використовуємо більшість рекламних форматів, які існують в онлайн-медіа, але віддаємо перевагу сучасним форматам - відео, спецпроєкти, нативна реклама


Всі рекламні матеріали на сайті мають відповідне маркування, в залежності від формату матеріалу та форми співпраці з рекламодавцем. Виключення, коли оплачені матеріали публікувалися б без маркування, неможливі

Традиційні формати
Банерна реклама
від 1000 грн/міс
Центральні скрізні банери, окремі банери на сторінках розділів, матеріалів та цільових сторінках, рекламна підложка-фон.

схема розташування, ціни, технічні вимоги
Промо-новина, прес-реліз
вартість розміщення від 500 грн
Відносно коротке до 3000 знаків рекламне повідомлення. Текст промо-новини готує редакція. Текст прес-релізу надає рекламодавець.

приклади
* На НКМЗ зарплата выросла почти на 10% (прес-реліз)
* Клуб детской робототехники IT WAY Lab приглашает на День открытых дверей (новина)

детально про ціни та умови розміщення
Рекламна стаття
від 2500 грн
Об'ємний та докладний текст про товари чи послуги, дослідження, огляд, інтерв'ю, репортаж.

приклади статей
*Победа над катарактой за 10 минут (стаття про офтальмологічну клініку)
* Не страшно даже детям и очень качественно (стаття про стоматологічну клініку)
* Кто взял ракетку в руки, тот с ней уже не расстанется (реклама спортклубу)
ціни та умови детально
Умови розміщення промо-новин та вимоги до матеріалів
500 гривень - вартість розміщення на сайті новини або прес-релізу, наданих рекламодавцем. Редакція може запропонувати відредагувати текст задля кращого сприйняття його читачем, але це залишаеться на розсуд замовника.

Публікація з'являється в верхньому блоці сайту та поступово переміщується по розділу з появою на сайті нових матеріалів. В середньому такий матеріал тримається на головній сторінці сайту 1 добу.

Матеріал можна "закріпити" у вибраному рекламодавцем місті на додатковий строк. Вартість додаткового тримання матеріалу на головній сторінці 350 гривень за кожну добу, але не більше 3 діб.

Після того, як матеріал уходить з головної сторінки, він назавжди залишається на сайті у відповідному розділі та з постійним посиланням, яким можна ділитися, розміщувати в соцмережах, надсилати в листах та месенджерах тощо.

До кожного матеріалу потрібно надати щонайменше 1 фото розміром 1580х960 рх прийнятної візуальної якості.

Написання тексту для промо-новини оплачується окремо. Вартість написання 200 гривень за 1 тис. знаків з пробілами.

Умови розміщення промо-статей та вимоги до матеріалів
2500 гривень - вартість розміщення на сайті рекламної статті, наданої рекламодавцем. Редакція може запропонувати відредагувати текст задля кращого сприйняття його читачем, але це залишаеться на розсуд замовника.

Стаття на добу закріплюється в верхньому блоці головної сторінки сайту. Після цього стаття ще добу буде закріплена у відповідному розділі в нижній частині головної сторінки. Далі вона зміщуюється з головної сторінки у розділ. Матеріал можна "закріпити" у вибраному рекламодавцем місті на додатковий строк. Вартість додаткового тримання матеріалу у верхньому блоці 500 гривень, у нижньому - 300 гривень за кожну добу, але не більше 3 діб.

Після того, як матеріал уходить з головної сторінки, він назавжди залишається на сайті у відповідному розділі та з постійним посиланням, яким можна ділитися, розміщувати в соцмережах, надсилати в листах та месенджерах тощо.

До кожного матеріалу потрібно дадати щонайменше 1 фото розміром 1580х960 рх прийнятної візуальної якості. Рекомендована кількість візуальних елементів (фото, відео, інфографіка тощо) - 1 на 2-2,5 тіс. знаків тексту. 

Написання тексту для рекламної статті оплачується окремо. Вартість написання 200 гривень за 1 тис. знаків з пробілами. Вартість рерайту - від 100 грн. за 1 тис. знаків.

Сучасні та нові формати

Спецпроєкти
Це великі проєкти, які присвячені якійсь одній темі, та можуть, наприклад, складатись з серії статей промо- або нативного характеру, або матеріалів різних форматів: тексти, фото, відео, подкасти, вікторини, конкурси тощо. Можуть мати окремий розділ на сайті. Можуть бути довоготривалими або короткостроковими, адаптованими під різні платформи соціальних мереж. Додатково для спецпроєктів можуть запускатись рекламні кампаніі в соцмережах.

Вартість від 10 000 грн
приклади
Нативна реклама
Це статті, серії статей, або матеріали інших жанрів і форматів, виготовлені нашими журналістами з дотриманням усіх професійних журналістських стандартів. Вони розповідають захоплюючу історію, або висвітлюють акуальну і важливу тему, а отже завідомо цікаві читачу. Бренд рекламодавця або його рекламний месседж може бути представлений у формі нативних банерів або підверсток, із використанням продакт плейсменту, вказання спонсорства або в інші ненав'язливі способи, які не дратують читача.

Орієнтовна вартість від 5000 гривень
Відео та caption-відео
Відео найкраще краще сприймаютиь ті, хто не любить або не має часу читати довгі тексти, особливо користувачі соцмереж або ті, хто переглядає контент "на ходу". На таких користувачів розраховані наші короткі, але змістовні пояснювальні відеороліки. Ми "дотягнемось" для вас навіть до тих, хто переглядає контент без звуку - на таких користувачів розраховане відео з субтитрами та caption-відео.

Орієнтовна вартість 3000 гривень
Зразок рекламного ролика для служби таксі у форматі "Як це працює"
Реклама солодощів місцевого виробника у форматі
"Як це робиться"
Соціальна реклама благодійного волонтерського проєкту
у форматі caption-відео
Ну, і про все-все що вже було сказано вище,
але у форматі відеопрезентації
І це не все
Це був перелік найпопулярніших форматів контенту, який ми робимо. Але він далеко не вичерпний. Зв'яжіться з нами і ми знайдемо найкращій варіант, як поєднати ваші бажання та наші можливості!
Наша Команда
Ми співпрацюємо з багатьма журналістами, копірайтерами, фотографами, дизайнерами, відеографами та іншими спецами, які роблять крутий контент. Але "серце" та "мозок" Post - це ми, його редакційна команда
Андрій Євченко
Співзасновник проєкту
Дмитро Лук'яненко
головний редактор, директор
Олексій Ладика
мультимедійний редактор, журналіст
Олена Круглова
журналістка
Валерія Пімкіна
журналістка, креативна продюсерка спецпроєктів
Анатолій Змійов
журналіст
зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных
Made on
Tilda